(067) 666-12-12
oksal.med@gmail.com
г. Киев, ул. Богдановская 7-В
Запись на консультацию
(067) 666-12-12
oksal.med@gmail.com
г. Киев, ул. Богдановская 7-В

Отзывы

Введите Ваше имя
* Введите Ваш телефон или email
Введите Ваше сообщение
Ваша оценка
Введите свое имя, email или телефон и отзыв. Спасибо!
Я щаслива, що попала саме в клініку Oksal.med. Адже Ви, Оксана Олександрівна, та Ваша команда працюєте прозоро, якісно і ефективно! Дякую, що зберегли мою жіночість, провівши операцію з видалення злоякісної пухлини та одномоментною реконструкцією молочних залоз! Щиро дякую за професіоналізм, за чуйність, за підтримку, за те, що завжди на зв'язку, за зрозумілість та відвертість! Рада, що попала саме до Вашої клініки! Бажаю процвітання Вам та Вашій команді! Кожного разу, спілкуючись з Вами відчуваю спокій та впевненість. Повертаюся додому повна сил та енергії для подальшого життя! Дякую!!!
Благодарю, что Вы с нами! Очень рад Вашим успехам!
Доктор вообще молодец! Вся информация очень полезна... многих нюансов я не знала... а.т.к.я гинеколог - очень важная информация в работе! Спасибо!
Оксана Олександрівна, велике Вам дякую за Вашу працю, уважність, Ви все зробили на високому рівні. Я дуже рада що попала до такого чудового і кваліфікованого лікаря. Бажаю Вам вдачі у вашій праці! Ще раз дякую!
Идеально! Вы делаете людей счастливыми!!!
О важном. Посещаю маммолога раз в пол года. Было много разных диагнозов, но только она все верно определила и предложила решение (все хорошо, если вкратце). Хожу к ней год и смело рекомендую.